Doğru Beslenmek
Doğru beslenmek genel olarak zayıflamak olarak algılanmaktadır. Oysa doğru ve organik beslenmek zayıf yada kilolu olmakla değil, sağlıklı olmakla ilgilidir. Sağlıklı olmanızla birlikte beslenmenize katacağınız bazı besinler sayesinde göğüslerinizin büyümesini sağlayabilirsiniz.

Eğer zayıfsanız ve göğüslerinizin büyümesini istiyorsanız bu süreçte biraz kilo almanız gerekmektedir. Lakin bu kilonun doğru yere alınması önemlidir. Göbeğinize alınacak kilolar maalesef göğsünüzün dolgunluk kazanmasını sağlamaz.

Göğüslerinizin büyümesi için östrojene ihtiyaç duyarsınız. Bu sebeple günlük beslenmenize katacağınız östrojen içeren yada östrojen hormonu salgılanmasına yardımcı olacak yiyecekler ile göğüslerinizin büyümesini sağlayabilirsiniz.

Östrojen hormonu seviyesini artıracak yiyecekler şöyledir; çok tahıllı ekmekler, soya içeren ürünler, keten tohumu, mürdüm eriği, hurma, kayısı gibi kuru meyveler, susam, fasulye, nohut, at kestanesi, fındık, ceviz, antep fıstığı gibi kuruyemişler, kırmızı şarap, şeftali, çilek…

Bu ürünleri özellikle spor ile birlikte tüketirseniz daha verimli sonuçlar almış olursunuz.